» » На Голопристанщині громадські роботи виконують 8 "шерифів"

На Голопристанщині громадські роботи виконують 8 "шерифів"

Автор: Журналіст від 26-12-2016, 16:10
 
 
  Як повідомляє Херсонський регіональний центр зайнятості у Голопристанському районі «шерифів» залучили до роботи з дотримання мораторію на вирубку лісів та лісосмуг.

  Головним управлінням Національної поліції у Херсонській області підготовлений план дислокації відповідних патрулів у розрізі населених пунктів і територій та визначена кількісна потреба в учасниках громадських робіт. У свою чергу обласною службою зайнятості спільно з місцевими органами влади були проведені заходи щодо організації відповідних громадських робіт та підбору безробітних осіб для участі в даних роботах.
 
  «Окрім основних функцій з інформування населення щодо запобігання порушенням громадського порядку, що виконують «шерифи» у визначених територіальних громадах, ними активно проводиться інформаційна робота з населенням щодо дотримання мораторію на вирубку лісів та лісосмуг, – коментує цей напрямок роботи Євгеній Єрашов, директор Херсонського обласного центру зайнятості. - Дуже важливо було вчасно розпочати цю інформаційну компанію, саме напередодні новорічних свят».
 
  Перед тим як приступити до виконання громадських робіт безробітні проходять спеціальні інструктажі у дільничних інспекторів.
 
  На сьогодні відповідні громадські роботи на Голопристанщині виконують 8 «шерифів».
 
  Херсонський обласний центр зайнятості висловлює подяку за оперативну співпрацю щодо організації громадських робіт керівництву Головного управління Національної поліції у Херсонській області та головам Геройської, Великокардашинської, Чулаківської сільських рад Голопристанського району.
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий