» » Результати місячника здачі зброї на Херсонщині

Результати місячника здачі зброї на Херсонщині

Автор: Журналіст від 2-11-2016, 15:48
 
Відділ комунікації поліції Херсонської області повідомляє, що протягом жовтня на території Херсонської області Головним управлінням Національної поліції проводився місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. 

В ході проведення місячника мешканці Херсонщини здали до підрозділів поліції 306 одиниць зброї (293 мисливських рушниці, 8 одиниць армійської зброї, 5 – холодної та саморобної). Також херсонці передали правоохоронцям 156 різноманітних набоїв, 27 газових пістолетів та револьверів, 11 спецзасобів для відстрілу патронів травматичної дії, а також 4 гранати, 10 мін та 30 снарядів часів Другої світової війни.

Головне управління Національної поліції в Херсонській області інформує, що громадяни, які добровільно здадуть вогнепальну та холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігаються у них без відповідного дозволу, від кримінальної відповідальності звільняються. Отже, якщо ви маєте незареєстровану зброю і бажаєте її легалізувати, звертайтесь до підрозділів поліції за місцем проживання, де працівники дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану допомогу.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий