» » Херсон має всі шанси на відкриття у місті оптового сільськогосподарського ринку

Херсон має всі шанси на відкриття у місті оптового сільськогосподарського ринку

Автор: Журналіст від 27-10-2016, 09:08
 
В Херсоні 26 жовтня відбулося виїзне засідання першого заступника міського голови Ігоря Казакова та начальників управлінь міськради на територію комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс».
 
Мета цього заходу - організація оптового ринку для місцевих жителів. Зараз торгівля дрібним оптом йде після півночі по вулиці Рішельєвській (колишньої Жовтневої революції). В результаті вранці після такої торгівлі там залишаються гори сміття і власникам прилавків доводиться вимивати з хлоркою свої робочі місця, так як нічні торговці використовують їх в якості туалету. До цього треба додати і невдоволення жителів навколишніх кварталів, для яких ночі стали неспокійними. Зараз опрацьовується варіант, щоб розмістити оптовий ринок на території колишнього автопарку на Миколаївському шосе. 

Але якщо питання заїзду машин з вулиці Залізничній вирішується позитивно, то з входом для покупців - пішоходів з Миколаївського шосе виникла проблема, так як там розташовується АЗС. Ігор Казаков дав завдання профільним фахівцям з'ясувати межі ділянок і можливість обладнання там пішохідної доріжки для покупців ринку.

Якщо питання вирішиться позитивно – херсонці будуть мати нагоду придбати сільськогосподарську продукцію безпосередньо від товаровиробника за значно нижчими цінами.
 
 
 
Джерело: np.ks.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий