» » Відновлено екскурсії на «Олешківські піски»

Відновлено екскурсії на «Олешківські піски»

Автор: Журналіст від 6-10-2016, 08:33
 
Проведення екскурсій по екологічній стежці "Олешківська пустеля" національного природного парку «Олешківські піски» відновлено.

Адміністрацією національного парку «Олешківські піски» налагоджено взаємодію з військовослужбовцями Збройних Сил України, які проводять військові навчання на Козачелагерськой арені і межують з територією парку. Вирішено питання про відвідування рекреантів території науково-дослідного природоохоронного відділення «Раденське», інформує Таврія24.

З начальником військового полігону узгоджується дата, час проведення екскурсій по екологічній стежці «Олешківська пустеля».
З метою створення сприятливих умов і забезпечення розвитку екологічного туризму на території Парку фахівці перевірили стан екологічної стежки «Олешківської пустелі» і внесли зміни в екскурсійний маршрут.

Маршрут починається з найвищої точки території Парку, з якої відкривається світ природи з дивовижними краєвидами «Олешківських пісків».

Довідка. Олешківські (Олешківські) піски - офіційно визнана найбільша пустеля в Європі, що має надзвичайний ландшафт і пейзажі. Однак через характерну для цієї місцевості температури і кількості опадів Олешківські піски швидше можна віднести до напівпустель, ніж до пустель.

Пісок Олешшя дуже дрібний і легкий, іноді можна спостерігати порівняно високі смерчі, бувають піщані бурі. Кліматичні умови складні - влітку пісок нагрівається до +75 С і гарячі висхідні потоки, що йдуть від піску, розганяють дощові хмари, а тому дощів тут мало. В Олешківських пісках є справжній український оазис посеред справжньої української пустелі - в досить великому яру росте сосновий гайок і є озеро з чистою водою. Назва піщаного масиву походить від старої назви міста Цюрупинськ - до 1925 року він називався Олешки.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий