» » До Скадовська завітала команда телепрограми "Страсти по Ревизору"

До Скадовська завітала команда телепрограми "Страсти по Ревизору"

Автор: Журналіст від 5-10-2016, 19:15
 
У червні проходили зйомки в Скадовську телепрограми "Ревизор". В перший день візиту до курортного міста телевізійники відвідали кафе "Прибой". Потім були інші заклади. А наостанок ведучий програми Вадим Абрамов проінспектував місцеві пляжі. 

Які ж висновки зробили експерти? Чи погодяться експерти пост-шоу "Страсти по Ревизору" з висновками "Ревизора"?
Яна Крикавцова в Інстаграм вчора опублікувала фото команди у Скадовську з хеш-тегом "страсти за ревизором, привет море", повідомляє skadnews.in.ua.

Отже телевізійники знову завітали в Скадовськ?
 
 
Нагадаємо:
Пост-шоу «Страсти по Ревизору» — оригінальний проект Нового каналу від творців «Ревізора». Всі пристрасті, що вирують після приїзду в місто «Ревізора», зібрані в одному шоу! Найяскравіші події ревізій обговорять у пост-шоу «Страсті за Ревізором«. До студії запрошують команду «Ревізора» та спраглих сатисфакції: господарів закладів, принижених шеф-кухарів та офіціантів, постійних клієнтів. Всі вони отримають можливість розповісти СВОЮ правду. Одночасно кожний із гостей має бути готовим захистити власну позицію. Адже всі аргументи зазнають перевірки. А шокуючі кадри ревізій допоможуть розставити всі крапки над "і".
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий