» » Рищук лобіює інтереси сел Херсонщини

Рищук лобіює інтереси сел Херсонщини

Автор: Журналіст від 14-06-2019, 11:56
Рищук лобіює інтереси сел Херсонщини

«Зробив дорогу, зроблю і дренаж» - з такими словами до жителів села Нової Маячки звернувся депутат обласної ради Євген Рищук.

Прибув він до Нової Маячки з причини нанесеної шкоди стихією на Херсонщині. Так, у с. Козачі Лагері внаслідок негоди постраждало 5 об’єктів соціальної сфери та біля 500 приватних домоволодінь, а Нова Маячка стала схожою на одне велике озеро. Навіть через тиждень в ньому залишаються затопленими поверхневими водами 50 садиб.

 Під час зливи, блискавка влучила у трансформатор дренажної насосної станції №12, чим вивела з ладу насосну станцію. Після чого, вулиці селища настільки затопило, що навіть трактором не було можливості дістатись до підстанцій, щоб виконати ремонтні роботи.

Побувавши на місце лиха, Рищук розказав, що для подолання проблеми, депутати будуть звертатись до держави:

- До мене зверталися люди, я розумію, що зараз ми всі разом чимось допоможемо, але проблему не вирішимо. Знаю, що жителі Нової Маячки звернулися вже і до Президента, будемо надіятися, що реакція буде, адже люди залишилися без врожаю. Вони виживають за рахунок нього, а тут постраждало ще й їх житло. Ситуація важка, але проблема може вирішиться, якщо допоможе держава. Нині вертикальна дренажна система в Новій Маячці є, але на її роботу необхідні мільйони, бо потрібно сплачувати величезні кошти за електроенергію. Вихід один – побудова горизонтальної дренажної системи. Вже є проект на такі роботи на три вулиці, наразі активізуються по виготовленню всієї проектної документації на все село. Я збираюся балотуватися в народні депутати Верховної Ради України. В разі підтримки моєї кандидатури гарантую, що прикладу максимум зусиль, щоб кошти на побудову дренажної системи в Новій Маячці були. Зробив дорогу, зроблю і дренаж, – каже Євген Рищук та підтверджує слова місцевої влади, що село самостійно не зможе повністю вирішити складне питання…

Також відмітимо, що 7 червня на сесії Олешківської районної ради для ліквідації наслідків негоди депутатами було прийнято рішення виділити 200 тис. грн мешканцям с. Козачі Лагері, 30 тис. грн на закупівлю насоса на КНС, а також 200 тис грн. мешканцям с. Нова Маячка.

Окрім цього, передбачені кошти з Олешківського районного бюджету на ремонт ЗОШ – 2,5 млн грн, ФАП – 500 тис. грн, будинок культури – 1,5 млн грн.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий