» » Поліція перевіряє поштові фірми-перевізники для недопущення потрапляння на Херсонщину зброї із зони проведення ООС

Поліція перевіряє поштові фірми-перевізники для недопущення потрапляння на Херсонщину зброї із зони проведення ООС

Автор: Журналіст від 11-06-2019, 16:21
 
 
  Поліція Херсонської області взяла під пильний контроль переміщення вантажів автотранспортом, залізничним сполученням і за допомогою поштових компаній з метою недопущення потрапляння із зони проведення Операції Об’єднаних сил на територію Херсонської області вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки. А також з метою збереження стабільної обстановки і безпеки громадян.
 
  Працівники Управління карного розшуку обласного главку поліції спільно з кінологами постійно проводять перевірки складів поштових фірм-перевізників, потягів та автотранспорту щодо виявлення вантажів чи посилок, серед яких зловмисники можуть ховати зброю.   
 
  Як зазначає заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Цап, необхідність таких ретельних перевірок вантажів обумовлена ​​спробами злочинців вивезти вогнепальну зброю за межі території проведення Операції Об’єднаних сил.

  Крім того, на період проведення відпрацювання «Зброя та вибухівка» на автошляхах області поліція ретельно контролює автотранспорт і наразі збільшилася кількість мобільних автопостів з метою виявлення та припинення фактів незаконного перевезення зброї. Також у заходах по недопущенню потрапляння на територію області зброї та вибухівки поліція постійно взаємодіє зі Службою безпеки України та військовою службою правопорядку.
 
 
 
 
 
 
 
  
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий