» » Жадібність призвела до вбивства

Жадібність призвела до вбивства

Автор: Журналіст від 22-09-2016, 23:10
 
Щоб не ділити квартиру з колишньою дружиною, зловмисник убив жінку, завдавши їй два удари ломом по голові. А щоб позбутися від тіла - розчленував його і вивіз на дачу, де закопав на городі. На наступний день він спокійно пішов на роботу, а ввечері відпочивав з друзями, які не запідозрили в його поведінці нічого підозрілого.

Повідомлення про зникнення 38-річної жінки надійшло в Корабельне відділення поліції від її сестри. Заявниця розповіла, що сестра кілька днів тому приїхала в Херсон до колишнього чоловіка, щоб забрати свої речі. З того часу на зв'язок не виходила і вдома не з'являлася.

Співробітники поліції відразу почали проводити комплекс оперативно-розшукових заходів з пошуку зниклої. В першу чергу, опитали її 39-річного колишнього чоловіка. Під час бесіди він поводився спокійно і сказав, що дружина дійсно приїжджала, забрала речі і поїхала.

Оперативники і експерти оглянули квартиру, але ні слідів крові, ні ознак боротьби не виявили. Спеціально створена слідчо-оперативна група відпрацьовувала кілька версій зникнення жінки, кожна піддавалася ретельному аналізу. Але основною версією було умисне вбивство. Оперативне чуття підказувало працівникам поліції, що головним підозрюваним є колишній чоловік жертви і він говорить неправду. Залишалося лише зібрати необхідну доказову базу.

- Розслідування цієї справи було непростим. Протягом трьох днів співробітники карного розшуку та слідчого управління ГУНП використовували всі можливі оперативно-розшукові заходи, щоб знайти докази скоєння злочину. Оперативники зіставляли факти, опитували рідних, друзів, сусідів зниклої і її чоловіка, переглядали відео з камер відеоспостереження. І ця робота принесла результат, - повідомив керівник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Меріков. - Завдяки відео з камер відеоспостереження, які розташовані в районі проживання підозрюваного, ми дізналися, у що була одягнена жінка в день зникнення. І саме цей одяг знайшли в квартирі її колишнього чоловіка. Речі були випрані, випрасувані і акуратно складені в шафі. Також знайшли мобільний телефон жінки.

Паралельно з обшуком в квартирі співробітники поліції разом з підозрюваним поїхали в дачний будинок подружжя. Всю дорогу чоловік поводився спокійно, стверджував, що він не причетний до зникнення дружини. Але коли оперативник почав оглядати територію городу, чоловік занервував. Увага співробітника поліції привернула свіжа земляний насип під деревом. Коли він спробував наступити ногою, то земля стала провалюватися. Після цього чоловік відразу зізнався у вбивстві колишньої дружини. На місці події працювали експерти, які з ями глибиною близько 70 см викопали пакет зі Скелетований останками тіла зниклої жінки.

Зловмисник пояснив, що посварився з колишньою дружиною, коли вона забирала свої речі. Нібито жінка першою почала йому погрожувати відібрати квартиру. А якщо він надасть перешкоду, знайде людей, які з ним розправляться. Злякавшись, чоловік двічі вдарив жінку ломом по голові. Коли зрозумів, що вона мертва, перетягнув тіло у ванну. На наступний день він пішов на роботу, ввечері зустрівся з друзями, а вночі вирішив позбутися тіла. Розчленувавши колишню дружину, він склав скелетовані останки в пакет, потім поклав в ящик і вивіз на дачу. Там він закопав пакет під деревом. Діяв вночі, щоб не помітили сусіди. Після чого купив чистячі засоби і провів генеральне прибирання всієї квартири, відмив сліди крові зі стін і підлоги. Але за допомогою спеціального технічного засобу експерти виявили невидимі сліди крові.

Розповідаючи обставини скоєння жорстокого злочину, чоловік поводився спокійно і не виявляв жодних ознак каяття. За словами його знайомих, до розлучення жінка скаржилася, що чоловік поводився з нею жорстоко і знущався.

Зловмисник затриманий в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Призначено проведення ряду експертиз, в тому числі і психіатричної. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство» (карається позбавленням волі на строк від 7 до 15 років). Тривають слідчі дії.

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий