» » На Херсонщині готуються зустрічати туристів, які захочуть помилуватися цвітінням лілій та шавлії

На Херсонщині готуються зустрічати туристів, які захочуть помилуватися цвітінням лілій та шавлії

Автор: Журналіст від 20-05-2019, 08:49
 
 
  На Херсонщині готуються зустрічати туристів, які захочуть помилуватися цвітінням лілій та шавлії. Про це повідомив засновник фермерського господарства "Шафран Любимівський” Віталій Шакало на своїй сторінці у Фейсбук.

  «Хочу повідомити: наше господарство має не лише тюльпани, тож уже за 20-30 днів ми чекаємо на цвітіння лілій та шавлії, і всі охочі – ті, кому сподобалось у нас на тюльпанах, або люди, які не встигли помилуватися нашими тюльпанами, – можуть приїхати і отримати естетичне задоволення», – написав Шакало.

  За його словами, хоч цвітіння тюльпанів уже завершилося, багато людей до сьогоднішнього дня приїздять на цю локацію для того, щоб прогулятися полем та подихати чистим повітрям.

  Нагадаємо, на Херсонщині другий рік поспіль навесні розквітає величезне тюльпанове поле, яке встигли охрестити "Маленькою Голландією". Його засадили двоє друзів – Віталій Шакало та Олег Демченко. Інженер-ядерник та режисер постановник – вони ніколи не працювали на землі. Але унікальність їхньої методики зробила їх відомими навіть в Голландії.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий