» » Чесні вибори – питання національної безпеки

Чесні вибори – питання національної безпеки

Автор: Журналіст від 21-03-2019, 15:21
 
 
  Міністр внутрішніх справ, представник партії "Народний фронт" Арсен Аваков переконаний, що вибори президента України пройдуть без порушень. Водночас є ризики масових заворушень у разі, якщо кандидат, який програв, вирішить, що це шлях його політичного захисту.

  Про це очільник МВС сказав в інтерв’ю Дмитру Гордону.

  "Я думаю, що ми проведемо чесні вибори без порушень. Ризик буде тоді, коли вибори завершаться. 1 квітня дуже важливо, щоб із 39 кандидатів – 37 повели себе гідно, не підривали дільниці і не збурювали людей на протест. Особливо, якщо різниця у голосах буде невелика. Всі мають розуміти, що переможе один", - зазначив Арсен Аваков.

  "Ми готові до усього, але я побоююся, що той, хто програє, може вирішити, що організовані вуличні протести – це його політичний захист. Це може підірвати країну. Звісно, що у таку нестабільну ситуацію одразу може втрутитися РФ. Тому я так жорстко реагую на фальсифікації", ‑ зазначив Арсен Аваков.

  Він підкреслив, що чесні вибори – це питання національної безпеки.

  "Ми підняли цей прапор чесних виборів і наш сигнал почули усі учасники процесу. Я неодноразово казав, що лише силами поліції чесних виборів не досягнеш, якщо суспільство не сприймає цю філософію. Я дуже задоволений тим, що коли МВС висловило тезу щодо позиції на виборах, то отримало підтримку, як від тих, хто нас підтримує, так і тих, хто критикує. Нас це надихає", ‑ додав очільник МВС.
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий