» » Сьогодні у Херсоні спробують завершити скандальну сесію міськради - активістів кличуть прийти

Сьогодні у Херсоні спробують завершити скандальну сесію міськради - активістів кличуть прийти

Автор: Журналіст від 14-03-2019, 09:13
 
 
  Сьогодні, 14 березня о 10.00 має відбутися чергова спроба завершення сесії міськради, яка переривалася кілька разів, супроводжувалася скандалами і бійками.

  Втім, чи вдасться сьогоднішня спроба - велике питання.

  По-перше, як повідомив у фейсбуці депутат Віталій Богданов, скликаючи засідання, мер Херсона порушив регламент. Повідомляти депутатів почали учора в другій половині дня, менш ніж за добу. При цьому, замість розпорядження про скликання засідання, міський голова надіслав депутатам листи.

  Замість Розпорядження за добу, як потребує законодавство, міський голова пише листи щастя, - повідомляє Віталій Богданов.
 
 
 
  Цілком ймовірно, що кворуму може не бути... 

  А навіть, якщо й збереться достатня кількість депутатів, то, по-друге, засідання може знову перетворитися на "з'ясування стосунків" і закінчитися нічим - у порядку денному лишається не розглянуте скандальне питання про продаж землі під колишнім судозаводом. Та й вже проголовосане рішення про перейменування Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк активісти не збираються "проковтнути". 

УВАГА!!!

  Добровольці Херсонської Народної Самооборони, патріотичні громадські формування та патріоти України! 

  Завтра, 14 березня, о 10:00 сесія Херсонської міської ради. Нагадуємо, що в порядку денному стоїть питання продажу землі під Суднобудівним заводом російському олігарху Новінському. 

  Крім цього, потребує переголосування окремо за сквер Дениса Лошкарьова та щодо вулиці Гандзюк скандальне 5 питання. І хто там що, а з тим, що маємо - тітушня, котра стоїть на захисті владного свавілля та не мітингує проти такого продажу, скоріш за все, буде.

  Приєднуйтесь! - закликає у фейсбук голова Самооборони Інна Усачова.

  Отож, день обіцяє бути "веселим"... Побачимо...
 
 
Джерело: favoritekherson.co
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий