» » На Херсонщині викрито на хабарі у понад 30 тисяч гривень керівника одного з управлінь водного господарства

На Херсонщині викрито на хабарі у понад 30 тисяч гривень керівника одного з управлінь водного господарства

Автор: Журналіст від 7-03-2019, 06:00
 
 
  Працівники Управління захисту економіки в Херсонській області спільно зі слідчим управлінням обласного главку поліції під процесуальним керівництвом прокуратури області задокументували факт систематичного вимагання та отримання керівником одного з управлінь водного господарства неправомірної вигоди з підприємців за надання в оренду техніки без погодження відповідної документації. 
 
  У злочинну діяльність керівник втягнув свого підлеглого, в обов’язки якого входив контроль за не задіяною важкою технікою, яка перебуває на балансі управління та надання її в оренду без погодження документації. Також він зустрічався з замовниками техніки та отримував від них неправомірну вигоду, яку в подальшому передавав своєму керівнику. 
 
  Поліцейські затримали фігурантів під час безпосередньої передачі підлеглим своєму керівнику останньої частини хабара, а це 4200 гривень. Загальна ж сума неправомірної вигоди становила 10500 гривень. Того ж дня правоохоронці задокументували факт отримання підлеглим хабара в сумі 20 тисяч гривень від чергового підприємця. Гроші службовець передав керівнику. 
 
  Всього під час обшуку в службових кабінах начальника та його підлеглого вилучено понад 30 тисяч гривень отриманої ними неправомірної вигоди. 
 
  Як повідомив начальник відділу слідчого управління обласного главку поліції Олег Мальчевський, вирішується питання щодо затримання фігурантів у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
 
  Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий