» » Можливі факти корупції в оборонній сфері мають бути негайно розслідувані

Можливі факти корупції в оборонній сфері мають бути негайно розслідувані

Автор: Журналіст від 5-03-2019, 17:39
 
 
  Парламентська фракція "Народний фронт" звертається до всіх правоохоронних та антикорупційних органів з вимогою провести неупереджене та прозоре розслідування фактів корупції, висвітлені в журналістському матеріалі програми "Наші гроші".

  Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Віталій Корчик.

  "Позиція "Народного фронту": ми хочемо негайного неупередженого розслідування тих фактів, про які було повідомлено у журналістському розслідуванні. Будь-які спекуляції на темі боєготовності української армії є неприпустимими і викликають великий резонанс у суспільстві та підривають бойовий дух не тільки наших військових, а й усього народу", - заявив народний депутат.

  Він ще раз наголосив, що розслідуванням фактів корупції повинна зайнятись Тимчасова слідча комісія, яка була створена у Верховній Раді, і якій народні депутати делегували функції.

  "Має бути проведена робота ТСК. Також на відкрите засідання в Раді мають зібратись і Генеральний прокурор, і Антикорупційний прокурор, директор НАБУ, представники "Укроборонпрому", голови профільних парламентських комітетів. За два тижні вони мають розповісти Верховній Раді, що там дійсно відбувалося. І винні мають бути покарані, але в рамках кримінального провадження, а не політичної боротьби", - підсумував представник "Народного фронту".
 
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий