» » Регіональний сервісний центр МВС у Херсонській області повідомив про зміни в процедурі проведення ОТК

Регіональний сервісний центр МВС у Херсонській області повідомив про зміни в процедурі проведення ОТК

Автор: Журналіст від 14-02-2019, 13:53
 

Регіональний сервісний центр МВС у Херсонській області повідомив про зміни в процедурі проведення ОТК

 

 
  Формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено. З 1 травня 2019 року паперовий бланк протоколу буде видаватися суб’єктами здійснення ОТК в комплекті зі самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Відповідно до пункту 30.2 Правил дорожнього руху, власник транспортного засобу зобов’язаний закріпити мітку в правій верхній частині вітрового скла, з його внутрішнього боку.

  Нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ОТК. Також, контролюючим органам буде легше перевіряти, чи допущено певний транспортний засіб до участі в дорожньому русі: інформацію зі самоклейної мітки радіочастотної ідентифікації незабаром стане можливо зчитувати з відстані за допомогою спеціального технічного устаткування.

  Якщо власник транспортного засобу, що підлягає обов’язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу ОТК до набрання чинності ПКМУ від 23.01.2019 № 46, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення строку його дії.

  ОТК підлягають певні категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли державну реєстрацію. Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів здійснюють суб’єкти проведення ОТК, які мають на правах власності або користування обладнання, що дає змогу перевіряти технічний стан транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.
 
 
Регіональний сервісний центр МВС у Херсонській області
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий