» » Чому контролери газової служби приходять вночі

Чому контролери газової служби приходять вночі

Автор: Журналіст від 10-02-2019, 12:42
 
 
  Нещодавно у соцмережі жителі Херсона обговорювали «нічні» пригоди контролерів «Херсонгаза», які просять пустити їх у будинок для перевірки лічильника. 
 
  Тему підняла пані Світлана. "П'ятниця, вечір, вирішила лягти спати раніше, раптом стук у вікно. Хто там? – "Це контролери "Херсонгазу", негайно пустіть у будинок”. – Але ж ніч на вулиці! – "А ми працюємо до 21:00”. – Так я показники лічильника через інтернет передаю. – "Ні, ми повинні особисто”. – Розумію, що повинні, але вночі??? І жалко мені цих двох жінок: одна – контролер, інша назвалася зі служби безпеки. Замість того, щоб увечері бути з сім'єю, вони вимушені порушуючи трудове законодавство з чиєїсь злої примхи ходити ночами...», – написала Світлана.
 
  Тема виявилася досить актуальною, для деяких навіть наболілою, тому журналіст зібрала до сотні коментарів жителів різних районів області.   
 
  "Півгодини тому ходили два типи, я не впустила. А через вікно не прийняли показники лічильника. Я одна вдома, а вони якісь дуже юморні мужики, анекдоти розповідають", - підключилася до листування Ольга.
 
  Практично всі зійшлися на думці, що пізно ввечері краще не відкривати. Адже і шахраї можуть показати посвідчення, але в темноті спробуй розбери, що це за "ксива".
 
  В принципі, в наш неспокійний час люди мають підстави для таких підозр і недовіри до пізніх візитів непроханих гостей. А з іншого боку – багато абонентів працюють вдень, контролери дійсно не можуть потрапити в їх будинки, щоб виконати свою роботу.
 
  Як же бути? Пускати чи ні? Чи можуть взагалі співробітники «Херсонгазу» ходити по адресах в настільки пізній темний час доби? Всі ці питання журналісти поставили фахівцям прес-служби підприємства.
 
  Як там підтвердили, контролери підприємства дійсно виїжджають до абонентів з 17:00 до 21:00 і у вихідні дні. Проте такі візити наносять тим, до кого хронічно не потрапляють у денний час. Хоч абонент і передає дані про кубометри на своєму приладі обліку, але контролери повинні і особисто перевірити лічильник, цілісність пломб, визначити, чи немає витоку газу, що часто трапляється в зимовий період. І, як акцентували в прес-службі, згідно із законом, співробітники "Херсонгазу" мають право доступу на будь-якій об'єкт газорозподільної системи, навіть на території приватної власності. Хоча Основний закон, стаття 30 якого свідчить: кожному гарантується недоторканість житла, ніхто не відміняв.
 
  Для такої вечірньої перевірки створені мобільні групи, які працюють по всій області, відзначили в прес-службі "Херсонгазу". Як правило, контроллери приїжджають спецтранспортом – це перше, що відрізняє співробітників підприємства від шахраїв, в чому можуть їх підозрювати деякі абоненти. Крім того, споживач може попросити контролера показати йому не лише посвідчення, але і наряд з вказівкою адреси абонента. Якщо і цього мало, тоді можна подзвонити на номер 104 і уточнити інформацію про візит контролерів. Наприклад, запитати, чи зареєстрований такий-то номер спецавтомобіля, яким приїхали контролери. Якщо сумніви все ж не полишають, тоді залишається викликати поліцію. У такому разі контролери зможуть зайти у двір разом з правоохоронцями, щоб вже напевно переконати абонента в його безпеці.
 
 
 
  Якщо співпраця сторін все ж не склалася, абонент так і не відкрив контролерам, йому на паркан прикріплюють наліпку з проханням передзвонити по такому-то телефону. Якщо людина йде на контакт, то з ним домовляються про конкретний час і день, коли все ж можна буде попасти у двір.
 
  Чому контролери не дзвонять відразу абонентові перед першим візитом? Як зазначили в прес-службі, більшість не вказують свої номери телефонів в договорі або дають неправильний номер. Тому така система не працює.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий