» » У Скадовську затримано крадія кабелю для підведення мережі Інтернет

У Скадовську затримано крадія кабелю для підведення мережі Інтернет

Автор: Журналіст від 10-02-2019, 06:30
 
 
  Протягом минулого року злодії вкрали майже 3 тисячі км кабелю Укртелекому, тобто в середньому щодня цупили по 7,6 км або 5,3 метра мідного кабелю щохвилинно. Про це повідомляється на сайті компанії.

  Загалом по країні у 2018 році за протиправне посягання на телекомунікаційне обладнання компанії було порушено понад 20 тисяч справ. За скоєні злочини затримано 1,7 тисяч осіб.

  Переважній більшості з них пред’явлено підозру в скоєнні звичайної крадіжки (ст. 185 КПК України). У компанії вважають, що це дещо пом’якшує суворість покарання, через що чимало затриманих вдаються до скоєння повторних злочинів. Понад 30% всього відновленого Укртелекомом кабелю знову викрадається.

  У січні місяці у Скадовську було викрадено кабель для підведення мережі Інтернет з телефонних колодязів по вулиці Гуманенка.

  Як повідомляють у поліції Скадовська, нещодавно затримали злодія, який розжився на 200 м мідного кабелю. Ним виявився 30-річний безробітний скадовчанин, який вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку. Чоловіку було повідомлено про підозру. Кабель, який він встиг продати, поліцейські знайшли і вилучили. 

  Відкрито кримінальне провадження за ч,1 ст.185 КК України (крадіжка). На крадія очікує штраф до 50 неоподаткованих мінімумів, або виправні роботи на строк до двох років, або ж позбавлення волі на строк до трьох років з врахуванням повторного злочину.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий