» » 17-річну студентку, яка зникла в Херсоні, поліцейські розшукали у Миколаївській області

17-річну студентку, яка зникла в Херсоні, поліцейські розшукали у Миколаївській області

Автор: Журналіст від 9-02-2019, 10:45
 
 
  17-річна студента ще вранці 6 лютого поїхала в Херсон на навчання в училище і додому в місто Олешки не повернулася. Дівчину шукали працівники ювенальної превенції та Олешківського відділення поліції. Неповнолітня один раз зателефонувала своїй бабусі і сказала, що з нею все добре, не треба її шукати, додому вона не повернеться і кинула слухавку. Схвильована літня жінка перетелефонувала онуці, але слухавку взяв невідомий хлопець і сказав, що дівчина передзвонить пізніше. Це рознервувало жінку ще більше, адже вона не знала ні про яких хлопців своєї онуки.

  Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, поліцейські ретельно перевірили коло знайомих студентки і  дізналися про хлопця, з яким вона тісно спілкувалася. Виявилося, що він вчиться у Херсоні, але проживає в одному з сіл Миколаївської області. Туди виїхали працівники Олешківського відділення поліції і виявили дівчину в будинку батьків хлопця.

  Неповнолітня пояснила, що хоче влаштувати особисте життя, тому поїхала в гості до рідних свого хлопця і залишилася там гостювати. Олешківські поліцейські вже повернули дівчину додому. З нею та її бабусею буде проведена профілактична бесіда.реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий