» » У скадовській квартирі стався витік побутового газу: господаря вдалося врятувати

У скадовській квартирі стався витік побутового газу: господаря вдалося врятувати

Автор: Журналіст від 5-02-2019, 15:09
 
 
  Коли ви мирно і тихо відпочиваєте у власній квартирі, це зовсім не означає, що ви у повній безпеці. Ось яка подія трапилася у суботу, 2 лютого, у Скадовську. Біля 10-ї години ранку мешканці багатоповерхівці по вулиці Балтазарівській (Куйбишева), що знаходиться у районі магазина «Багет», стривожилися від того, що відчули запах побутового газу.

  Негайно зателефонували до служби 104, і аварійники негайно прибули на місце події. Почали шукати джерело витоку газу.

  У квартиру, яка була визначена причиною небезпеки, не можна було достукатися. Щоб туди проникнути, викликали поліцію. Поліцейські прибули дуже швидко, та двері ламати не довелося – господар нарешті прокинувся і відчинив. Він ще був не зовсім тверезим, ледь прокинувся від міцного сну після «веселої» ночі, котра могла стати останньою у його житті. Адже всю ніч на його кухні з відкритого крану на газовій плиті виходив невидимий ворог і вбивця – природний газ. Під час заміру шкала на приладі виявлення джерела загазованості зашкалювала! Аварійники швидко перекрили газ і відчинили навстіж вікна.

  На щастя, минулося без вибуху і пожежі. А варто було б у кухні ввімкнути світло – і біда була б неминучою! До речі, за інформацією газівників це вже другий з початку року випадок прямої загрози життю і здоров’ю людей через неконтрольований витік газу.

  Отож, будьте пильними! Біда може трапитися з кожним і не завжди з причини пияцтва. Треба розуміти і газівників: якщо вони прибули з метою обстеження газових приладів у будинку – не треба чинити їм ніяких перешкод.
 
 
Джерело:  skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий