» » Стремоусов відсторонений від керівництва Херсонською обласною організацією СПУ

Стремоусов відсторонений від керівництва Херсонською обласною організацією СПУ

Автор: Журналіст від 22-01-2019, 06:00
 
 
  Кирило Стремоусов тимчасово відсторонений від керівництва Херсонською обласною організацією СПУ.


  «Стремоусов Кирило на час розслідування інциденту в прес-центрі «Новий день» в Херсоні відсторонений від керівництва Херсонською обласною організацією СПУ. Наша політична партія, не дивлячись на свою впевненість в непричетності до стрілянини в прес-центрі «Новий день» керівника Херсонської обласної організації СПУ Стремоусова Кирила, прийняла рішення відсторонити його від керівництва в СПУ і призупинити його членство в партії на час проведення слідчих дій. Ми керуємося насамперед внутрішньопартійними дисциплінарними правилами. Ми боремося за чистоту наших рядів і зацікавлені в дотриманні всіх законів і норм правопорядку. Перед законом усі рівні! І якщо є підозра, що наш однопартієць причетний до скоєння протиправних дій, ми зобов'язані усунути його від роботи в партії до моменту остаточного вирішення слідства «, - написав керівник партії.

  Правда, є один нюанс. Цікаво, як Кирило Стремоусов знову виявився керівником Херсонської обласної організації СПУ, якщо не так давно Ківа представив його в Дніпрі, як голову місцевої облорганізації Соцпартії.

  Нагадаємо, що голова МВС Арсен Аваков повідомив про затримання Стремоусова і пред'явлення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення за ст.296 КК «Хуліганство».
 
 
 
Джерело: www.vizit.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий