» » На Херсонщині три об'єднані територіальні громади налагодили співпрацю для спільного розвитку туризму

На Херсонщині три об'єднані територіальні громади налагодили співпрацю для спільного розвитку туризму

Автор: Журналіст від 14-01-2019, 09:25
 
 
  Вперше в своїй історії три об'єднані територіальні громади на Херсонщині налагодили співпрацю для спільного розвитку туризму на своїх територіях. 
 
  Тавричанська ОТГ у Каховському районі, а також Присиваська і Асканійська ОТГ в Чаплинському районі області уклали договір про проект «Соляний шлях». Він передбачає створення інфраструктури для прийому гостей на ділянці степу, по якій колись за сіллю йшли легендарні чумаки.
 
  Причому кожен з партнерів представлятиме щось своє і унікальне.  У Асканії-Нової це заповідні землі і екзотичні тварини, в Присиваській ОТГ – дивовижної краси Лемурійськоє озеро.
 
  Ну, а Тавричанка має намір блиснути так званим гастрономічним туризмом.  Тут гостям подаватимуть крафтовий сир і блюда з м'яса зебу, яке неможливо спробувати навіть в найфешенебельніших ресторанах великих українських міст.  Просто зебу (худоба з величезними рогами) там не водиться, а на привіллі у Тавричанки їх пасеться ціле стадо. 
 
  Голова Тавричанської ОТГ Юрій Гречка говорить, що гостей, що прибуватимуть по «Соляній дорозі», належить не лише пригощати, але і десь розміщувати на ночівлю.  Для цього мають намір створити бази «зеленого туризму», причому без всякого поспіху – адже договір між ОТГ жорстких термінів виконання взаємних зобов'язань не встановлює.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий