» » На Херсонщині з магазину викрали шість пневматичних гвинтівок, пістолет і кулі до них

На Херсонщині з магазину викрали шість пневматичних гвинтівок, пістолет і кулі до них

Автор: Журналіст від 11-01-2019, 18:14
 
 
  У райцентрі Велика Олександрівка з бутика зі зброєю, розташованому біля місцевого ринку, викрали шість пневматичних гвинтівок, пістолет і кулі до них. Як виявилося, підприємець-власник торгової точки витрачатися на сигналізацію або хоча б на охоронця для дорогого товару не захотів - обмежився установкою ролети. Вночі невідомі злочинці ролету зламали, вибили скло металопластикових вхідних дверей, проникли всередину і вигребли всі «стволи», що сподобалися. Вони стояли навіть не в сейфі, а прямо біля прилавка - бери, не хочу!

  Однак і це ще не все. На додачу до гвинтівок і пістолета господар закладу підніс грабіжникам окремий, ще більш дорогий подарунок. Він так поспішав додому з роботи, що забув у бутику свою барсетку. А в сумці лежали п'ять тисяч доларів США, які чоловікові передав знайомий для придбання автомобіля. Природно, крупна сума грошей теж «пішла» разом з набором пневматичної зброї.

  Цю зброю посилено шукає поліція - адже її в будь-який момент злочинці можуть пустити в хід. А постріл нехай навіть з пневматичної гвинтівки, але з близької відстані, може завдати тяжке поранення, а то й укласти людини наповал.
 
 
Джерело: kherson.net.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий