» » Нахабна витівка екстремалів перед пам’ятником Небесної сотні в Херсоні (відео)

Нахабна витівка екстремалів перед пам’ятником Небесної сотні в Херсоні (відео)

Автор: Журналіст від 10-01-2019, 08:26
 
 
  Вже давно не дивина, що в центрі Херсона реальніше реального похуліганити або щось вкрасти, причому, цілком безкарно. Достатньо лишень згадати літню історію з нічним розукомплектуванням водяної арки і таке інше. Але всі попередні «рекорди» побила недавня витівка компанії недоумків, даруйте, по-іншому таких і не назвеш.
 
  Тільки-но серце Херсона – площу Свободи застелила снігова ковдра, як вже на вечір тут був помічений неадекватний дует на… гумовому човні. Надувний плавзасіб буксувальним ременем прикріпили до міні-вену і… чим би дитя не тішилося, аби тільки не плакало. Змонтоване під веселу музику відео, на якому іномарка тягає за собою річковий човен з двома особинами чоловічої статі, з’явилося на інтернет-ресурсі «Типовий Херсон».
 
 
 
  Нахабство без меж. Каталися шукачі гострих відчуттів просто перед пам’ятником Небесної сотні, де цьогоріч навіть ялинку вирішили не встановлювати, щоб не глумитися над пам’яттю загиблих героїв…
 
  Прикро, але дика витівка виявилася абсолютно непоміченою правоохоронцями, оскільки у цей час на місці не опинилося жодного наряду! За роз’ясненнями «Новий день» звернувся до управління патрульної поліції в Херсонській області. Там пояснили, що всі патрулі курсують містом, зокрема, центром, але жоден із них не  пильнує громадський порядок конкретно на площі Свободи. Саму витівку у відомстві розцінили як правопорушення, яке могло затягнути на низку протоколів, як у відношенні водія, що не мав право брати на буксир щось, окрім автівки чи причепа, а також наражати на небезпеку життя пішоходів, так і двох екстремалів, за відверту «хуліганку».
 
  От тільки все це залишається в теорії, бо на практиці за порушенням ніхто нікого не заскочив. З таким успіхом важко й уявити, що наступного разу утнуть чергові безумці в самому серці Херсона, одразу ж похвалившись своїм «херойством» в інтернеті…
 
 
 
 
Джерело: Новий день 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий