» » П'ятеро людей з обмороженнями і переохолодженням госпіталізували за добу на Херсонщині

П'ятеро людей з обмороженнями і переохолодженням госпіталізували за добу на Херсонщині

Автор: Журналіст від 8-01-2019, 11:16
 
 
  Варто було на Херсонщину обрушитися черговому похолоданню і снігопадам, як у лікарнях області різко додалося пацієнтів з переохолодженням та обмороженнями.
 
  Так, на вулиці полковника Кедровського в Херсоні ледь зумів дістатися до церкви 50-річний чоловік з переохолодженням, і прямо звідти його забрали в міську клінічну лікарню імені Карабелеша. Біля торгового центру по проспекту 200 років Херсона також підібрали 70-річного бродягу, який замерзав на асфальті.

  А ось в селі Посад-Покровське Білозерського району 35-річний чоловік напідпитку замерзнути на вулиці не встиг: його хотіли везти в лікарню, проте родичі забрали його відігріватись в домашніх умовах.

  Дорого обійшлася зимова риболовля і 50-річному херсонцю. Ще 30 грудня він відправився половити рибу на юшку і на річковому березі міцно відморозив ноги. При цьому за кваліфікованою допомогою рибалка не звертався, а займався самолікуванням. І лише коли тканини зовсім омертвіли, і стали гнити, подзвонив по 103.

  Медики його оглянули, жахнулися, і відвезли в лікарню на операцію - ймовірно, без ампутації не обійдеться. У той же день з вулиці Кулика госпіталізували і 58-річного бомжа, який також відморозив собі стопи ніг і кисті рук. Однак ступінь обмороження була легкою, і кінцівки сподіваються все ж врятувати.
 
 
Джерело: khersonci.com.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий