» » Правоохоронці та уряд мають жорстко відреагувати на дії облгазів Фірташа (відео)

Правоохоронці та уряд мають жорстко відреагувати на дії облгазів Фірташа (відео)

Автор: Журналіст від 7-12-2018, 20:46
 
 
  Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак звернувся до уряду та правоохоронних органів з вимогою жорстко відреагувати на незаконні дії облзагів олігарха Дмитра Фірташа, які  відключають від теплопостачання споживачів.

  Звертаючись до Прем’єр-міністра під час "Години запитань до уряду", Максим Бурбак, зокрема, заявив: "Всій країні вже відомі факти захоплення влади в місті Чернівці фірташівськими запроданцями. Вони пішли далі – тепер вони хочуть заморозити моє рідне місто Чернівці. Були відключені від опалення: Буковинський медичний університет – ліміти були, Чернівецький Національний університет, в Хотині відключають адміністративні будівлі – морозять навіть свою міську раду, де вони сидять".

  Максим Бурбак також повідомив, що напередодні вже звернувся з трибуни парламенту до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, оскільки такі факти спостерігаються по всій Україні.

  "Вважаю, що це агресія та диверсія – коли під час воєнного стану починають відключати від опалення будівлі по всій країні", – наголосив він.

  "Вимагаємо від правоохоронних органів відреагувати на цю ситуацію. Також вимагаємо реакції від національного регулятора, бо він мовчить, та жорсткої реакції уряду", – підсумував Максим Бурбак.
 
 
 

 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий