» » Відпочинок на морі ледь не закінчився трагічно для 28 людей

Відпочинок на морі ледь не закінчився трагічно для 28 людей

Автор: Журналіст від 19-08-2016, 00:00
 
У Скадовську ледве не перекинувся катер "Плакучая Ива", який в шторм вийшов в море з пасажирами на борту.
 
За наявною інформацією, в суботу, 13 серпня, катер відшвартовувався з більш, ніж 40 пасажирами на борту, і в умовах шторму вийшов в море.
Місцеві жителі стверджують, що перевізник постійно "грішить" перевантаженням і плювати хотів на правила безпеки.
 
Відео випадку опублікував у Facebook депутат Дніпровської райради Олександр Власов:  "Пам'ятаєте трагедію на Затоці, коли в штормову погоду перекинувся катер "Іволга"? Так от, такий же капітан, на катері того ж типа весь сезон провозив людей на Джарилгач. І ніхто не бачить... На відео показано, як відбувається відшвартовка катери УДК 0305 ("Плакучая Ива") в штормову погоду. Кількість людей можете самі порахувати, хоча по документах максимальна посадка - 12 чоловік. Господа чиновники - хто відповідати буде, в разі повторення трагедії? - Єноти і краби?"
А от і коментарі до публікації Власова, що підтверджують опубліковану інформацію:

 
Лилу Даллас Это было в прошлую субботу точно, число - 13-ое августа, по-моему. На борту было более сорока человек. Борт кренился в воду, людей постоянно перемещали по судну для равновесия. Наблюдать эту картину было реально страшно.


Александр Власов Полным ужасом было, когда это корыто не могло отойти от причала из-за прижимного шквального ветра и капитан сказал людям, чтобы они РАСКАЧИВАЛИ!!! вся толпа его раскачивала!


Вера Подлесная Когда мы снимали сюжет, капитан сказал, что судно и до 70 человек перевозило. И он не видит в этом ничего страшного


Игорь Пастух Информация подтвердилась. На борту судна находилось 28 человек. Составили протокол. Учитывая расстояние между Херсоном и Скадовском будем общаться в Скадовскую РДА с просьбой повлиять на указанного перевозчика.
 
 
Останній коментар вже від компетентного органа. Чекаємо на реакцію.
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий