» » Суд в Херсоні заарештував підозрюваного в сепаратизмі українця Олега Сагана

Суд в Херсоні заарештував підозрюваного в сепаратизмі українця Олега Сагана

Автор: Журналіст від 8-11-2018, 21:02
 
 
  Херсонський міський суд 8 листопада заарештував підозрюваного в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України уродженця Києва Олега Сагана. Суд задовольнив клопотання Управління СБУ в АРК і вибрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 3 січня 2019 року включно. Сторона захисту має намір подавати апеляцію.

  62-річного Олега Сагана підозрюють в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. За словами представників сторони звинувачення, затриманий створював і розміщував в Інтернеті відеосюжети із закликами змінити територію України неконституційним способом.

  Повідомляється, що Саган «був затриманий під час безпосереднього скоєння злочину» і є прибічником створення так званої «Новоросії». Під час обшуку у чоловіка виявили ноутбук з відеосюжетами, програмами для зміни голосу, а також тексти і сценарії для монтажу нових роликів. За інформацією прокуратури, затриманий періодично перетинає кордон України і Росії, вилучені у нього карти Ощадбанку зареєстровані на території Російської Федерації.

  Сам Олег Саган стверджує, що до інтернету-ресурсів, на яких розміщені відеосюжети, жодного відношення не має, і «голос на них не його». Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, затриманий заявив в суді, що «нічого не робив проти України», готовий співпрацювати із слідством і «навпаки виступає за розширення України, а не за її зменшення».

  Олег Саган розповів суду, що є віруючим, має на утриманні хвору дружину і їздить до Росії займатися будівельно-господарськими роботами. За словами підозрюваного, він мав відношення до українського шоу-бізнесу і кіностудії ім. Довженко.  Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, Олег Саган відмовився розмовляти з журналістами.

  Ім'я Олега Сагана зустрічається в публікаціях у ряді ЗМІ. Інформаційний сайт Rambler повідомляє, що Саган «відомий як автор ряду документальних і публіцистичних фільмів про єдність Русі», а також, що він створив і підтримував канал Youtube «Росія-Україна». На сайті «Кінопошук» повідомляється, що Олег Саган є кінооператором.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий