» » Прокурора Генічеської місцевої прокуратури затримано за вимагання хабара

Прокурора Генічеської місцевої прокуратури затримано за вимагання хабара

Автор: Журналіст від 5-11-2018, 06:00
 
 
  Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Херсонської області неправомірної вигоди. Про повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

  У ході досудового розслідування, яке здійснюється Головним слідчим управлінням Служби безпеки України за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Херсонській області встановлено, що прокурор Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області за посередництва начальника районного відділу ГУ Держгеокадастру у Херсонській області, вимагав від громадянина надати неправомірну вигоду в сумі 2 тис доларів США за не вжиття заходів до скасування права власності на земельну ділянку.

  01.11.2018 після передачі неправомірної вигоди, зазначеного прокурора та посередника затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

  Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

  За інформацією «Нового Візита», мова йде про прокурора Чаплинського району, який підчиняється Генічеській місцевій прокуратурі.
 
  Нагадаємо, що раніше на хабарі спіймали прокурора з Новотроїцька.
 
 
Джерело: www.vizit.ks.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий