» » На Херсонщині командир бригади на позашляховику збив підлеглого і намагався приховати злочин

На Херсонщині командир бригади на позашляховику збив підлеглого і намагався приховати злочин

Автор: Журналіст від 24-10-2018, 06:00
 
 
  Командир 57 бригади Юрій Головашенко на своєму службовому авто Land Cruiser збив 40-річного військовослужбовця Дмитра Савченка та всіляко намагався це приховати. Про це йдеться у розслідуванні Ольги Решетилової на сайті "Інсайдер". 
 
  Комбриг Головашенко на позашляховику збив 18 жовтня військовослужбовця 57-ої бригади Савченка, коли той ішов на місце служби. Аби приховати злочин, командир відвіз постраждалого, що перебував у вкрай важкому стані, за 70 кілометрів до "дружньої" лікарні замість тих, що розташовані набагато ближче.
 
 
 
  Із Савченка комбриг, скориставшись станом військового, взяв слово не розповідати про обставини отримання тим травм. Вирогідно, відповідна "робота" була проведена й з можливими свідками, адже ті відмовлялися розповідати про обставини пригоди та визнавали, що бояться.
 
  Кілька днів відмовлявся говорити і сам постраждалий, аж поки журналістка покроково не відтворила ланцюжок подій.

  Нині Савченко написав заяву до поліції. Районним відділом Національної поліції в Олешках порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 415 - "порушення правил водіння або експлуатації бойової, спеціальної чи транспортної машини, що спричинило потерпілому середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження або загибель потерпілого".
 
  У коментарі журналістці комбриг Головашенко визнав факт ДТП та заявив, що робив усе можливе, аби допомогти постраждалому підлеглому. При цьому офіцер, за словами Решетилової, хамив та погрожував їй.
 
  Найближчим часом кримінальне провадження стосовно військової ДТП має бути передано військовій прокуратурі.

  Постраждалий Савченко перебуває нині в одеському військовому шпиталі.
 
 
Джерело: zp.depo.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий