» » Генштаб та Міноборони мають публічно відзвітувати за вибухи на складах

Генштаб та Міноборони мають публічно відзвітувати за вибухи на складах

Автор: Журналіст від 10-10-2018, 14:43
 
 
  Генеральний штаб та Міністерство оборони повинні публічно відзвітувати перед суспільством за вибухи на військових складах в Балаклеї, Калинівці та Ічні.

  Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова Комітету з питань національної безпеки та оборони, представник "Народного фронту" Сергій Пашинський.

  "Як голова профільного парламентського комітету я надавав відповідні рекомендації щодо охорони складів боєприпасів після численних попередніх диверсій, які призвели до ослаблення обороноздатності країни", - повідомив він.

  "Я сьогодні змушений констатувати, що відповідні необхідні заходи для посилення охорони складів не були впроваджені. І те, що сьогодні вся країна спостерігає за черговим знищенням потрібних армії боєприпасів, на жаль, не є фейком", - написав народний депутат.

  "Не спромоглися за чотири роки війни побудувати належну кількість сховищ для боєприпасів і не змогли забезпечити належну охорону наявних складів - і це очевидно для всієї країни", - зазначив представник "Народного фронту".

  Голова Комітету з нацбезпеки наголосив, що Міністерство оборони України повинно надати звіт і відповісти на питання чому дана ситуація мала місце і що було зроблено для її запобігання.

  "Сьогодні Міноборони має не факт-чекінгом фоток займатися, а чесно звітувати перед людьми про те, чому сьогоднішні вибухи і втрата боєприпасів стали можливими, хто відповів за минулі диверсії і які заходи із визначених РНБО були впроваджені?", -  написав Пашинський на своїй сторінці.

  "Відтак, запрошую керівників Міністерства оборони та Генштабу для відкритого публічного звіту на засідання Комітету з питань безпеки та оборони. Нагадую, що в парламентській республіці контрольна функція парламенту є вкрай важливою для нормального функціонування державної влади", - резюмував Голова профільного комітету.
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий