» » Питання вступу до НАТО повинно вирішуватися всенародним референдумом, - Ігор Семенчев

Питання вступу до НАТО повинно вирішуватися всенародним референдумом, - Ігор Семенчев

Автор: Журналіст від 10-10-2018, 13:18
 
 
  Сьогодні Україна далі від НАТО, ніж у 2008 році. Надії на те, що альянс допоможе у боротьбі з російською агресією були остаточно розвіяні ще на початку 2015 року, під час боїв за Дебальцево. Звідси – розмови про вступ України до НАТО чи ЄС варто оцінювати не більше як популізм. 

  Внутрішньополітична ситуація остаточно дезорієнтувала українців, відсутня єдність населення не лише з питань вступу до Північноатлантичного альянсу, але й з питань мови, релігії, історії. 

  Єдине, що об’єднує усіх, без винятку, жителів країни – це бажання мирного неба над головою, бажання припинення війни. Власне, саме цим і мотивована потреба вступу до НАТО. Буцім-то альянс захищатиме українців. Правда в тому, що НАТО робити цього не буде. 

  Щоб Україну гідно сприймали на міжнародній арені, щоб вона була сильною державою, ми повинні знайти економічну стабільність, мати власну сильну армію, і, в разі необхідності, підписати двосторонні договори про безпеку з низкою країн, - переконаний голова Херсонської міської організації політичної партії «Основа» Ігор Семенчев. 

  У НАТО вступають в основному країни, що не мають свого військово-промислового комплексу, з нечисленними, слабкими арміями. І такі країни, як правило, прив'язуються до американського ВПК. Україна ж, маючи свій ВПК, при вступі в НАТО зобов'язана буде перейти на стандарти НАТО. Відповідно, військово-промисловий комплекс України, який сьогодні забезпечує нашу обороноздатність і навіть працює на експорт, потрібно буде закрити, щоб перейти на стандарти озброєння Альянсу, - наголошує Ігор Семенчев. 

  Такі питання як вступ в НАТО повинні вирішуватися не депутатами через закони, а всенародним референдумом. Ми - за сильну українську армію, яка повинна входити в топ-10 за бойовим потенціалом та відповідати кращим світовим стандартам у сфері оборони!
 
 
Джерело: naberejna.com.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий