» » На Херсонщині у вересні 751 водій отримав своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами

На Херсонщині у вересні 751 водій отримав своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами

Автор: Журналіст від 8-10-2018, 15:02
 
У вересні цього року в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області за результатами успішного проходження перевірки знань 751 водій отримав своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами. Найменша кількість вперше виданих водійських посвідчень була в лютому поточного року – 425.

Загалом в учбових закладах області, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, у вересні закінчили навчання 2154 кандидати у водії.

В територіальних сервісних центрах області у майбутніх водіїв прийнято 1571 теоретичний та 1949 практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами. Відсоток складання іспитів з першого разу становить 47,4.

Нагадуємо, що з листопада 2017 року перше посвідчення водія видається на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі не було допущено три і більше адміністративних правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Для зручності громадян на сайті ГСЦ МВС працює онлайн-тренажер, за допомогою якого можна перевірити власні знання з ПДР або підготуватися до іспитів для отримання посвідчення водія.
 
 

 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий