» » Литва дала Україні доступ до своєї бази даних для перевірки "євробляхерів"

Литва дала Україні доступ до своєї бази даних для перевірки "євробляхерів"

Автор: Журналіст від 5-10-2018, 16:13
 
 
  Литва надала Україні доступ до європейської бази даних, яку будуть використовувати для перевірки законності ввезення авто на європейських номерах в Україну, а також чи не знаходиться авто в розшуку. Доступ надається на рік.

  Про це повідомив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передає прес-служба Держприкордонслужби.

  Сьогодні, 5 жовтня, в Києві відбулося обговорення проекту міжнародної технічної допомоги ЄС Twinning за участю українських та європейських експертів.

  За словами Цигикала, для досягнення визначених пріоритетів необхідно продовжити адаптацію законодавства та прикордонних процедур до стандартів ЄС, розвивати обмін і аналіз інформації.

  Крім того, в коментарі УНН він повідомив, що Литовська Республіка надала Україні доступ на рік до європейської бази даних, яку будуть використовувати, зокрема, для перевірки законності ввезення автомобілів на європейських номерах в Україну.
 
  "Сьогодні нам подарували пакет, завдяки якому можна заходити в європейські бази даних ... Ви знаєте, у нас сьогодні дуже багато "евроблях "на території країни. Як правило, вони або литовські або польські", - зазначив голова ДПСУ.

  Нагадаємо, прийнятий Верховною Радою в першому читанні варіант законопроекту про зниження вартості розмитнення автомобілів на європейських номерах не в повній мірі задовольняє власників "евроблях".
 
 
Джерело: focus.ua
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий