» » Студенти ХДУ зможуть отримати другий диплом в педагогічному вузі Польщі

Студенти ХДУ зможуть отримати другий диплом в педагогічному вузі Польщі

Автор: Журналіст від 5-10-2018, 13:57
 
В Академії імені Яна Длугоша (Польща) з робочим візитом перебуває делегація Херсонського державного університету. 3 жовтня представники Херсонського державного університету долучилися до церемонії урочистого відкриття 2018-2019 академічного року.

До складу делегації ХДУ увійшли: в.о.ректора Наталья Тюхтенко, проректор з міжнародних зв'язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова і декан педагогічного факультету Любовь Петухова.

Церемонію відкриття 2018-2019 академічного року відкрила ректор Академії Анна Випіч-Гавронська. Вона подякувала почесним гостям, які прибули на захід.

У свою чергу, з привітальними словами від очільника Комітету з питань освіти і науки, члена міжнародної Парламентської асамблеї Україна-Польща, почесного професора Академії імені Яна Длугоша Олександра Співаковського звернулася декан педагогічного факультету Любов Петухова.
 
Вона подякувала за плідну співпрацю та зазначила, що одним із пріоритетних напрямків роботи вишу є співробітництво з провідними освітніми закордонними закладами. Любов Євгенівна побажала польським колегам успішної реалізації задумів і планів, повного використання можливостей на шляху професійного становлення та вдалого навчального року.

Також на зустрічі була підписана угода про співпрацю між польським вишем та Херсонським державним університетом.
 
Науковці обговорили можливі шляхи співпраці, висловили наміри й надалі налагоджувати професійні та наукові зв'язки між навчальними закладами і продовжувати працювати у межах реалізації програми подвійного дипломування для студентів спеціальностей: дошкільна освіта, фізичне виховання, фізична терапія, образотворче мистецтво.
 
 
 


За матеріалами Херсонського державного університету
Джерело: khersonci.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий