» » Суспільство очікує закриття кремлівських рупорів (відео)

Суспільство очікує закриття кремлівських рупорів (відео)

Автор: Журналіст від 2-10-2018, 18:00
 
 
  Український парламент повинен законодавчо відреагувати на петицію щодо закриття телеканалів "112 Україна" та "NewsОne".

  Відповідний документ, розміщений на сайті Верховної Ради, вже набрав необхідних 25 тисяч голосів.

  Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак. 

  "Тепер українське суспільство очікує і від парламенту, і від Нацради з питань телебачення і радіомовлення, і від спецслужб конкретних кроків реалізації цього запиту. Ми маємо напередодні президентських виборів захистити інформаційний простір України від Кремля; не дати ворожій пропаганді діяти на нашій землі під прикриттям "вільного слова", - наголосив керівник фракції.

  "Парламент повинен законодавчо відреагувати на цю вимогу, а СБУ та інші правоохоронні органи повинні розкрити шляхи фінансування пропутінських ЗМІ, які неприховано працюють проти України", - підкреслив Максим Бурбак.

  Він також додав, що фракція вимагатиме проголосувати під час цієї сесії за законопроекти щодо прозорості медіа, щодо заборони російської участі в ЗМІ, розширення повноважень Нацради з питань телебачення та радіомовлення, запровадження кримінальної відповідальності за заперечення факту російської агресії.

  "Чим ближче до виборів - тим жорсткіше Росія буде намагатись дестабілізувати ситуацію в Україні", - підкреслив Максим Бурбак.

  "Ми вимагаємо, щоб СБУ знищила терористичне підпілля Росії. Раз і назавжди відвернула загрозу антиукраїнських заворушень, збройних провокацій та терактів", - підкреслив Максим Бурбак.
 
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий