» » У Херсоні до п'яти років з іспитовим терміном засудили військовослужбовця за дезертирство

У Херсоні до п'яти років з іспитовим терміном засудили військовослужбовця за дезертирство

Автор: Журналіст від 2-10-2018, 06:30
 
 
  Старший солдат-контрактник протитанково-кулеметного взводу мотопіхотної роти військової частини польова пошта В2304 мав повернутися з чергової відпустки на службу 30 березня 2017 року, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

  Але цього не зробив. Натомість переховувався аж до 4 грудня 2017 року, поки не був затриманий військовою службою правопорядку.

  Умисне ухилення від служби, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, кваліфікували як дезертирство. Такий злочин карається позбавленням волі від п'яти до десяти років. Попри те, що обвинувачений за місцем служби характеризується негативно, суд, враховуючи його щире каяття та повне визнання вини, дійшов висновку, що виправлення можливе без ізоляції від суспільства.

 "Звільнити від відбування покарання з іспитовим строком на три роки з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов'язків періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання", — зазначається в судовому вердикті.
 
 
Джерело: expres.online
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий