» » Необхідно розширити санкції проти Росії і судитися з агресором по лінії морського права (відео)

Необхідно розширити санкції проти Росії і судитися з агресором по лінії морського права (відео)

Автор: Журналіст від 1-10-2018, 20:10
 
 
  "Народний фронт" виступає за розширення санкцій порти Росії за блокування українських торгових портів і збройну агресію в Азовському морі.

  Про це на Погоджувальній раді заявив керівник фракції Максим Бурбак.

  "Москва продовжує збройні провокації в Азовському морі, далі блокує наші торгові порти, викрадає українські цивільні судна. Ми повинні протистояти цьому. Треба розширити санкції проти Росії, судитися з агресором по лінії морського права", – наголосив він.

  Керівник фракції зазначив, що "Народний фронт" наголошує на необхідності розширення санкцій не вперше.

  "Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк виступив за посилення санкцій проти Росії ще наприкінці травня - після початку зупинок торгових суден. Україна має успішний досвід національних санкцій проти агресора. Цього літа з ринку Молдови пішли фактично дві великі російські авіакомпанії - S7 і "Аерофлот". Це результат рішення Уряду Яценюка від 2015 року про закриття транзитного авіапростору. Ще мінімум три російські авіакомпанії відтоді взагалі збанкрутували. Ось як треба відповідати на ескалацію", - підкреслив Максим Бурбак.

  Він також додав, що фракція підтримує рішення МВС про посилене патрулювання Одеси.

  "Намагаючись дестабілізувати ситуацію в Україні, Росія пробує створити хаос і штучний сепаратизм в приморських областях. Ми вимагаємо, щоб СБУ знищила терористичне підпілля Росії.  Раз і назавжди відвернула загрозу антиукраїнських заворушень, збройних провокацій та терактів", - наголосив Максим Бурбак.
 

 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий