» » Великі Копані - ігрова столиця півдня України

Великі Копані - ігрова столиця півдня України

Автор: Журналіст від 9-08-2016, 15:04
 
Село Великі Копані в Олешківському районі Херсонщини стало провінційним подобою Лас-Вегаса. Оскільки тут працює найбільший оптовий сільськогосподарський ринок і гроші навколо крутяться чималі, тіньові ділки не упустили випадку «присмоктатися» до фінансових потоків. На підступах до ринку вони відкрили відразу три (!) Ігрових зали, лише один з яких був легальним - там продавали лотерейні квитки. Решта конкурентів зайняли частину двоповерхових будівель торговельних центрів, де також перебували перукарні, офіси приватних підприємств і магазини. Відвідувачів у «храми азарту» запускали тільки за попередньою телефонним дзвінком. А їх двері відкривалися лише по певній комбінації ударів.

- Цікаво, що заради конспірації в «казино» був також абсолютно виключений готівковий обіг. Гравці відправляли їх зі своїх електронних рахунків на інший рахунок, відкритий в Києві. Натомість отримували коди доступу до ігрових програм, і тільки тоді могли випробувати свою удачу, - розповідає начальник Олешківського відділення Національної поліції, підполковник Володимир Пісоцький.

У підпільних залах вилучили більше десятка комп'ютерних системних блоків, на згадку яких завантажувалися ігрові програми, і які обслуговували троє найманих робітників. «Здавати» своїх господарів адміністратори не мають наміру, і на всі питання слідчих вперто відповідають: «Я нічого не знаю». Однак їх свідчення не так вже й важливі - адже крім «одноруких бандитів», під час обшуку виявили журнали зі всієї нелегальної бухгалтерією.
 
Джерело: khersonline.net
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий