» » За напливом курортників сервіс не встигає

За напливом курортників сервіс не встигає

Автор: Журналіст від 7-08-2016, 22:49
 
Задовго до завершення курортного сезону Херсонщина вже встановила рекорд по кількості відпочивальників. Регіон відвідали три мільйони гостей, що на третину більше, ніж було торік. Але і це ще не межа. За прогнозами обласної державної адміністрації, до жовтня чорноморське і азовське узбережжя Таврії чекає ще мінімум півмільйона курортників – місця в здравницях вже активно бронюють. Тому досягнення буде абсолютним рекордом за всі роки новітньої української незалежності. 

Втім, одночасно з туристичним шквалом наростає і шквал скарг на низький рівень сервісу і безпеки, передає сайт м.Скадовська.

Схоже, власникам пансіонатів, кафе і атракціонів подобається отримувати надприбутки за сезонний ажіотаж, але не всі з них готові вкладати хоча би частину зароблених грошей в забезпечення комфортності відпочинку і подальший розвиток курортної інфраструктури і рятувальних служб. Через це – спалахи харчових отруєнь дітей і дорослих, десятки травмованих, потонулих, обкрадених і пограбованих просто на пляжах і в номерах готелів Ha додачу - виведені злочинцями з ладу трансформаторні підстанції, що спровокувало добовий блекаут на Арабатській стрілці.  
ФАКТ. У 7 з 398 проб блюд, узятих в дитячих оздоровницях області, санепідслужба виявила перевищення норми по бактеріологічним забрудненням. З 928 проб питної води нормі не відповідало 46 проб.  

ФАКТ. Лише протягом липня поточного року на водоймищах Херсонщини потонуло 11 дітей і дорослі, з них лише двох удалося врятувати, повернувши до життя в лікарнях. Протягом перших днів серпня - ще п'ятеро потонулих, з них двоє загинули (дані обласного територіального Центру екстреної медичної допомоги).  

Звичайно, місцева влада і правоохоронці ведуть «зачистки» зон відпочинку від кримінального елементу і нелегальних постачальників продуктів і послуг. Фальсифікована горілка і сурогатні вина вилучаються тоннами, та і до транспортної сфери добралися перевіряючі. Свіжий приклад: лише у Генічеському і Скадовському районах області податківці в ході недавніх рейдів виявили 27 перевізників, які «таксовалі» на узбережжі без всяких дозволів і ліцензій. Чотири з них суди оштрафували на 17 тисяч гривень кожен, повідомляє прес-служба Головного управління ГФС Херсона. Після цього багато власників автомобілів «З шашечками» побігли реєструватися підприємцями. Чи не пізно їх почали «підганяти»?
 
І на додаток - один із відгуків, опублікованих у соцмережі Фейсбук, щодо безпеки скадовських пляжів. Теж заставляє задуматись. Тільки постійний контроль з боку влади може забезпечити належний рівень відпочинку у курортних містах. 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий