» » Скадовський суд оголосив вирок сепаратисту

Скадовський суд оголосив вирок сепаратисту

Автор: Журналіст від 7-08-2016, 22:03
 
Оголошено вирок чоловіку, який брав активну участь в організації проведення незаконного референдуму на території Автономної Республіки Крим, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Віталій Тригубенко, прокурор Херсонської області.
 
Прокуратурою Херсонської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом посягання громадянином України на територіальну цілісність і недоторканість України та незаконне зберігання вибухового пристрою.

Встановлено, що з лютого по березень 2014 року мешканець Скадовського району вчинив умисні дії з метою змін меж території та державного кордону України, шляхом організації проведення та участі незаконного референдуму на території м. Феодосія АР Крим.

У вересні 2015 року підозрюваного було затримано у с. Красне Скадовського району. Під час обшуку помешкання, в якому проживав затриманий, виявлено та вилучено ручну наступальну гранату РГД – 5.

Відповідно до вироку Скадовського районного суду Херсонської області, обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 110, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки.

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий