» » Завод "Титан" в Криму безкоштовно викачує воду з Херсонської області

Завод "Титан" в Криму безкоштовно викачує воду з Херсонської області

Автор: Журналіст від 14-09-2018, 10:35
 
 
  Розташований в окупованому Росією Криму завод "Титан" безкоштовно викачує воду з Херсонської області. Про це в програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна" розповів представник президента України в Криму Борис Бабін.

  "До окупації "Титан" брав воду офіційно з свердловин, які знаходяться в Каланчацькому районі Херсонської області. Станом на 2017 рік, наскільки я розумію, на підконтрольній території ця система водозаборів вже не діє, але на окупованій території вона діє. Там вони набили нових свердловин, і ці свердловини качають цей горизонт, і, фактично, викачують воду з пластів Херсонської області", - розповів Бабін.

  Він підкреслив, що це становить велику проблему, адже з Херсонської області викачується вода, необхідна для місцевих фермерів.

  "Це велика проблема, адже вода необхідна мешканцям Херсонської області. Ніхто, звісно, за це нічого не платить. Тут виникає велике питання щодо оплати великої шкоди, а також сплати відповідних рентних платежів за користування землями", - підсумував представник президента.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий