» » Керівника херсонської ДАБІ буде відсторонено від посади

Керівника херсонської ДАБІ буде відсторонено від посади

Автор: Журналіст від 14-09-2018, 08:41
 
 
  Нагадаємо, перебуваючи вчора у Херсоні, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції говорив про можливі кадрові рішення у нашому регіоні.

  На це Олексій Кудрявцев натякнув, поспілкувавшись з представниками організацій і підприємств і почувши чимало критики на адресу місцевого управління ДАБІ.

  А вже сьогодні з'явилася інформація, що ДАБІ звільнить керівників своїх територіальних відділень в Одеській і Херсонській областях. 

  Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на нараді в Мінрегіоні в присутності генпрокурора Юрія Луценка. 

  Зараз ми ухвалимо рішення щодо відсторонення керівників органів ДАБІ в Одеській і Херсонській областях. Далі ми реагуватимемо відповідно до звернень, які у мене є від міст. Такі заяви є по Львову та іншим містам, - повідомив Зубко. 

  За його словами, причиною звільнення керівників є хабарництво. 

  Було підтверджено, була відверта розмова із забудовником. Були озвучені конкретні цифри, які збираються на місцях за квадратний метр. Вони становлять від 5 до 15 доларів залежно від регіону, - сказав Зубко. 

  Також він зазначив, що наявні дані направлятимуться в Генпрокуратуру.
 
 
 
Джерело: favoritekherson.co

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий