» » На Херсонщині заступник керівника Генічеської місцевої прокуратури вимагав від підприємця надати неправомірну вигоду в сумі 60 тисяч гривень

На Херсонщині заступник керівника Генічеської місцевої прокуратури вимагав від підприємця надати неправомірну вигоду в сумі 60 тисяч гривень

Автор: Журналіст від 12-09-2018, 20:48
 
 
  Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Херсонської області неправомірної вигоди.

  У ході досудового розслідування, яке здійснюється Головним слідчим управлінням Служби безпеки України за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Херсонській області встановлено, що заступник керівника Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області вимагав від підприємця надати неправомірну вигоду в сумі 60 тис грн за не притягнення до кримінальної відповідальності та не ініціювання перевірки фермерського господарства представниками Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

  Після передачі підприємцем неправомірної вигоди, зазначеного прокурора затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

  Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий