» » У Херсоні арештували "заступника голови Севастопольської міськдержадміністрації"

У Херсоні арештували "заступника голови Севастопольської міськдержадміністрації"

Автор: Журналіст від 12-09-2018, 14:39
 
 
  Суд у Херсоні обрав запобіжний захід колишньому "заступнику голови Севастопольської міської державної адміністрації", якого підозрюють у державній зраді. Про це повідомила прес-служба Херсонського міського суду Херсонської області, передає УНН.

  "12 вересня 2018 року у Херсонському міському суді Херсонської області слідчим суддею Мусулевським Я. А. було розглянуто клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу Головного Управління СБУ України в АР Крим (з дислокацією в м. Херсон) про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно колишнього так званого "заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації". Ухвалою суду клопотання було задоволено та застосовано щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді "тримання під вартою", - йдеться в повідомленні.

  "Посадовця" підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України, - "державна зрада".

  "Як вбачається з клопотання слідчого, вказана особа у 2012 році була призначена на посаду заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації із питань забезпечення життєдіяльності міста Севастополя. Усвідомлюючи факт окупації території АР Крим збройними силами Російської Федерації, з метою надання допомоги Російській Федерації у проведенні підривної діяльності проти України шляхом створення окупаційною владою незаконного апарату державного управління підозрюваний добровільно погодився на пропозицію перейти в незаконно створений орган окупаційної влади на тимчасово окупованій території України - АР Крим з підпорядкуванням РФ та обійняти посаду так званого "заместителя главы Севастопольской городской администрации", на якій перебував з лютого 2014 по травень 2015 року", - зазначили у суді.

  Також у клопотанні йдеться, що, обіймаючи цю посаду, протиправно шляхом проведення та підтримки політики окупаційного режиму у сфері будівництва та житло-комунального господарства підозрюваний безпосередньо брав участь у створенні окупаційних органів влади у Криму та особисто організовував їх роботу.

  Крім цього, чоловік добровільно передавав представникам Росії службову документацію, яка містила конфіденційні та персональні дані, надавав безпосередні вказівки щодо доставки паливно-мастильних матеріалів з РФ до Севастополя поза митним контролем. А 9 травня 2014 року за головуванням підозрюваного був організований парад військової техніки збройних сил РФ.

  Нагадаємо, правоохоронці затримали "заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації" Олега Кизименка. 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий