» » До нас рухається африканська чума свиней!

До нас рухається африканська чума свиней!

Автор: Журналіст від 6-08-2016, 17:50
 
Епізоотична ситуація в Україні, в тому числі у Херсонській області, по африканській чумі свиней залишається складною і напруженою. Про це заявила в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби Херсонської області Наталія Асатурова. 

«Це пов’язано з тим, що нові випадки захворювання африканською чумою свиней були виявлені на Миколаївщині – в Новій Одесі. Тому на сьогодні існує загроза занесення збудника африканської чуми свиней на територію Херсонщини, яка вимагає негайного виконання заходів з організації та посилення контролю за переміщенням живих свиней та свинарської продукції», – наголосила вона. 

Зокрема, буде організовано та належним чином облаштовано цілодобове функціонування діючого ветеринарно-поліцейського поста на автошляхах на межі з Миколаївською областю. Серед населення області проведуть інформаційно-освітню та роз’яснювальну роботу з питань запобігання африканської чуми свиней. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

Свиноферми працюватимуть у закритому режимі, їм мають забезпечити постійне ветеринарне обслуговування, а також контроль за якістю та безпекою кормів. Крім того, місцеве керівництво має провести належний облік та посилити  контроль за переміщенням свиней, які знаходяться в приватній власності громадян, та не допускати стихійної торгівлі в населених пунктах.

Мисливські господарства та користувачі мисливських угідь своєчасно інформуватимуть  працівників та населення (мисливців) про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми та посилять спостереження за дикими тваринами на території мисливських угідь.
 
Джерело: latifundist.com
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий