» » Арсеній Яценюк привітав з Днем знань: В центрі Нової української школи - людина, готова і здатна змінювати Україну на краще

Арсеній Яценюк привітав з Днем знань: В центрі Нової української школи - людина, готова і здатна змінювати Україну на краще

Автор: Журналіст від 1-09-2018, 20:40
 
 
  "Щиро вітаю з 1 вересня всіх, хто йде до шкіл, вишів, хто сідає за парти сам і хто веде до них своїх дітей і онуків! Тих, хто вчиться, і тих, хто вчить", - написав у своєму Facebook лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у День знань.

  "Особливі вітання цього року тим, хто доклав неймовірних зусиль, щоби запрацювала Нова українська школа. Спасибі фантастичній команді, яка стоїть за освітньою реформою. Окрема подяка – нашому міністру освіти Лілії Гриневич", - написав лідер "Народного фронту".

  Ця школа даватиме не лише знання і навички, а вчитиме застосовувати їх у житті; її освітній простір – максимально дружній і відкритий, зазначив він: "Навчатися в цій школі приємно, в її центрі – людина. Ще зовсім юна, але виповнена гідності і усвідомлення власного місця у світі, горда за свою країну. Не тільки готова, але й здатна змінювати її на краще. Навчена бути громадянином і фахівцем, працювати творчо і наполегливо, мислити критично і послідовно, бути підприємливим і готовим до викликів ХХІ століття".

  "Це школа, яка вчить жити у самому широкому, високому і повному сенсі цього поняття", - зазначив він.

  "Щасливого навчального року!  Ми всі вчимось, а значить стаємо мудрішими і сильнішими. Слава Україні!", - написав Арсеній Яценюк.
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий