» » На Херсонщині знову зафіксовано випадок сказу

На Херсонщині знову зафіксовано випадок сказу

Автор: Журналіст від 29-08-2018, 14:52
 
У місті Херсон зареєстровано випадок сказу дикої лисиці. Тварина забігла на територію особистого господарства, власник якого орендує частку землі в районі промислової зони ПрАТ «Декоративные кустарники» (вул. Паровозна). Помітивши неадекватну поведінку лисиці, власник господарства забив тварину, а труп відправив до Херсонської регіональної державної лабораторії ім. проф. Ценковського Держпродспоживслужби України, де проведено відповідні дослідження і встановлено діагноз «сказ». Джерело інфікування невідоме (ймовірний контакт з іншими дикими лисицями). Покусів людей, за інформацією лікарів, не відбулося.

На сьогоднішній день ініційовано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Херсонській міській раді стосовно оголошення території зазначеного вище підприємства неблагополучною щодо захворювання на сказ, проведення комплексу ветеринарно-санітарних заходів та щеплення проти сказу 100% усього наявного поголів’я та всіх тварин, які на знаходяться на території даної зони.

Херсонське міське управління наголошує:
- уникайте контактів з бродячими тваринами (коти, собаки, лисиці і т д.);
- при зміні поведінки домашніх тварин, зверніться до ветеринарного лікаря;
- уникайте на вулиці контактів домашніх тварин з бродячими тваринами;
- здійснюйте профілактичну імунізацію домашніх тварин від сказу;
- при укусах чи ослиненні шкірних покривів та слизових оболонок відомою та невідомою твариною негайно зверніться за медичною допомогою, не займайтеся самолікуванням.
 
 

 
Джерело: ksza.ks.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий