» » На Херсонщині більше двохсот водіїв отримали допуск до перевезення небезпечних вантажів

На Херсонщині більше двохсот водіїв отримали допуск до перевезення небезпечних вантажів

Автор: Журналіст від 23-08-2018, 13:57
 
 
  Цього року 226 керманичів отримали у Регіональному сервісному центрі МВС в Херсонській області свідоцтва ДОПНВ про підготовку водіїв транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів. 
 
  Для отримання такого свідоцтва необхідно пройти спеціальне навчання з перевезення небезпечних вантажів, до якого допускаються особи, що мають стаж роботи водієм не менше трьох років та посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії.
 
  Після проходження курсу спеціального навчання (перепідготовки) та одержання позитивних підсумкових результатів водії допускаються до іспитів.
 
  Для складання іспитів до РСЦ МВС необхідно подати наступні документи:   
1)заява;
2)посвідчення водія;
3)медична довідка встановленого зразка (форма N 083/о);
4)паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
5) копія трудової книжки, а у випадку, якщо водія направлено на спеціальне навчання юридичною особою, – подання суб’єкта перевезення небезпечних вантажів;
6) копія ДОПНВ-свідоцтва (у разі перепідготовки).
 
  У разі успішного складання іспиту Регіональним сервісним центром МВС в Херсонській області видається свідоцтво ДОПНВ про підготовку водія, термін дії якого становить п’ять років. Вказаний термін продовжується на наступний п’ятирічний період, якщо протягом останнього року дії документа водій пройшов курс перепідготовки та успішно склав іспит.
 
 
 
Регіональний сервісний центр МВС у Херсонській області

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий