» » "Укравтодор" у 2018 році планує капітально відремонтувати 45 мостів - Омелян

"Укравтодор" у 2018 році планує капітально відремонтувати 45 мостів - Омелян

Автор: Журналіст від 16-08-2018, 21:37
 
 
  Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") у 2018 році планує капітально відремонтувати 45 мостів, на що буде виділено 2,3 млрд грн, заявив міністр інфраструктури України, представник партії "Народний фронт" Володимир Омелян в ефірі телеканалу "112 Україна". 

  "У цьому році передбачено капремонт мінімум 45 мостів у рамках програми відновлення мостової інфраструктури України. На це буде виділено 2,3 млрд грн", - заявив він. 

  За словами В.Омеляна, на балансі "Укравтодору" з 1 січня 2018 року числиться близько 6 тис. мостів, з них тисяча - в аварійному стані і ще 2,5 тис. потребують ремонту.

  Міністр наголосив, що більшість цих мостів з'єднують не просто населені пункти, а магістральні напрямки в країні.

  За два попередні роки капітально відремонтовано було понад 60 мостів, ще 200 - поточним і середнім ремонтом. 

  "Загалом програма відновлення мостової інфраструктури України до 2022 року передбачає інвестиції в розмірі $1 млрд - тобто 25 млрд грн - які будуть витрачені виключно на мости", - зазначив міністр.

  Він також заявив, що цього, безумовно, недостатньо, однак виділення навіть такого фінансування - це вже "гарний початок".

  За словами В.Омеляна, на балансі "Укравтодору" сьогодні перебувають близько 6 тис. мостів, ще 10 тис. - значаться на балансі обласних і міських рад.

  Як повідомлялося, "Укравтодор" планує з 2020 р. відмовитися від поточного середнього ремонту доріг на користь капітального.

  Зазначимо, експерти оцінюють ймовірність повторення в Україні генуезької трагедії та називають схожі мости у Києві. Адже у країні тисячі мостів перебувають в аварійному стані внаслідок хронічного браку коштів на ремонт.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий