» » Костянтин Хутковський розповів про ефективність боротьби зі злісними неплатниками аліментів

Костянтин Хутковський розповів про ефективність боротьби зі злісними неплатниками аліментів

Автор: Журналіст від 10-08-2018, 14:13
 
 
  Як повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський  з початку дії Закону #ЧужихДітейНеБуває на Херсонщині на користь 16,5 тисяч дітей було стягнуто більше 44 мільйонів гривень аліментів. Хочу навести кілька прикладів, як ці закони допомогли дітям отримати кошти від несумлінних батьків.

  Є на Херсонщині батьки, які не сплачують аліменти власним дітям із особливими потребами. Так, батьки віддали сина (зараз хлопцю 17 років) до інтернату у Миколаївській області. За рішенням суду вони мали щомісяця сплачувати йому аліменти. Проте за 8 років не перерахували жодної копійки. Навіть обмеження у керуванні авто, носінні зброї та виїзду за кордон на них не дуже вплинули.

  Після того, як у ЗМІ пішла активна кампанія про другий пакет законів ЧужихДітейНеБуває, де передбачена для злісних неплатників аліментів навіть кримінальна відповідальність, батько і мати самі прийшли до виконавця. І повністю погасили борг перед власним сином. І дитина отримала 75 тисяч гривень.

  Оскільки на Херсонщині дуже багато неплатників аліментів, які є моряками або працюють за кордоном, то на них дуже діє заборона на виїзд за кордон.
 
  Так, 45-річний херсонець працює за кордоном. Він розлучився із дружиною і не хотів платити власному сину (зараз 16 років) аліменти. Боргу назбиралось майже 71 тисяча, бо він 14 років нічого не платив. Після того, як він не зміг в черговий раз виїхати на заробітки, бо на нього наклали заборону на виїзд за кордон, він повністю погасив борг. 
 
  А 30-річний херсонець також не зміг піти в рейс, бо йому заборонили виїжджати із країни. Лише після цього він виплатив 6-річному сину 38 тисяч гривень.
 
  Іншого моряка також не випустили за кордон, тому він особисто прийшов до виконавця із квитанціями про сплату боргу – майже 22 тисяч гривень власній 15-річній доньці.
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий