» » Херсонські поліцейські розшукали неповнолітнього втікача у Києві

Херсонські поліцейські розшукали неповнолітнього втікача у Києві

Автор: Журналіст від 19-07-2018, 14:32
 
 
 15-річний хлопець з міста Каховка пішов з дому ввечері 17 липня. Матері сказав, що йде в магазин, але додому не повернувся. Уже наступного дня поліцейські встановили, що хлопець поїхав в гості до друга у місто Київ.

Ювенальні поліцейські з’ясували, що напередодні хлопець посварився з батьком, через це, можливо, пішов з дому. Працівники поліції опитали всіх друзів підлітка, у яких він міг попросити прихисток. Але ніхто з них не знав місцезнаходження розшукуваного.

- Нам стало відомо, що в Києві у хлопця є знайомий. Під час перевірки цієї інформації ми остаточно переконалися, що наш розшукуваний купив залізничний квиток і поїхав у столицю. Туди ж негайно вирушив працівник ювенальної превенції Каховського відділу поліції - повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Ювенальні поліцейські зв’язалися зі своїми київськими колегами, які на вокзалі зустріли хлопця і повезли його у відділення поліції. Через деякий час туди прибув ювенальний поліцейський і забрав хлопця в Каховку. Наразі підліток вже з родиною. Працівники поліції з’ясовують причину його втечі з дому.
 
 
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий